Yedi Kral Ölmeli 1080p Türkçe Dublaj indir -DUAL

 Yedi Kral Ölmeli 1080p Türkçe Dublaj indir -DUAL 

Yedi Kral Ölmeli 1080p Türkçe Dublaj indir -DUAL


Film Konusu

"Yedi Kral Ölmeli" (The Seven Deadly Sins) adlı film, 2021 yapımı bir aksiyon-fantezi filmidir. Film, bir anime serisi olan "The Seven Deadly Sins" (Nanatsu no Taizai) temel alınarak yapılmıştır.

Filmin konusu, yıllar önce "The Seven Deadly Sins" adlı bir grup güçlü şövalyenin bir araya gelerek, Britannia Krallığı'ndaki kötülükleri yok etmelerini konu almaktadır. Ancak, zamanla şövalyelerin güveni bozulmuş ve kendileri de kötülüklerin içine çekilmiştir. Bu nedenle, şimdiye kadar "yedi ölümcül günah" olarak bilinen bir grup şövalye, bir kez daha bir araya gelerek kendilerini aklamak ve eski itibarlarını geri kazanmak için savaşmak zorunda kalırlar.

Filmin ana karakterleri, Meliodas adlı bir şövalye ve onun arkadaşlarıdır. Meliodas, eskiden "Seven Deadly Sins" grubunun lideriydi ve şimdi tekrar bir araya gelmek için diğer üyeleri aramaktadır. Diğer karakterler arasında, zırhlarının altında yatan gizemli kimlikleriyle tanınan Diane, savaşta ustalığıyla bilinen Ban, gücünü yarasa kanından alan King, askeri taktikleriyle bilinen Gowther, büyücü Merlin ve bir tapınak rahibi olan Escanor yer almaktadır.

Filmin konusu, karakterlerin geçmişi, güçlü düşmanları ve çarpışan güçleri etrafında döner. Filmde aksiyon dolu sahneler ve fantastik öğelerin yanı sıra, karakterlerin birbirleriyle olan ilişkileri ve karakter gelişimleri de önemli bir yer tutar.


Fragman


İndirmek için Tıkla


Aksiyon,Dram,tarih,Yedi Kral Ölmeli 1080p Türkçe Dublaj indir -DUAL , Yedi Kral Ölmeli Türkçe Dublaj indir,


Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski